Konrad Skolimowski jest 24-letnim utalentowanym aktorem. Znany z takich produkcji jak : „Barwy szczęścia” czy „Dziewczyny ze Lwowa” młodzieniec postanowił spróbować swoich sił w muzyce. I tak oto w 2017 roku postanowił wydał swój debiutancki utwór pt. „Porwanie„.

24-latek, mimo napiętych prac na planach seriali, prężnie pracuje nad muzycznymi nowościami. Na co dzień szczęśliwy i uśmiechnięty chłopak obecnie jest w niemałej rozsypce, przeżywa bowiem rodzinną tragedię.

Konrad na łamach popularnych sm-ów podzielił się niezwykle przykrą oraz smutną wiadomością. Gwiazdor napisał, że po trzydziestu minutach reanimacji na jego rękach zmarł dziadek Janek. Konrad mocno cierpi z powodu utraty dziadka, ponieważ to dzięki niemu poznał świat muzyki disco.

https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FSkolimking%2Fposts%2F3469649933100688&width=500

Dwudziestoczterolatek darzył miłością swojego dziadka do tego stopnia, że swojemu synowi nadał imię Jan oddając w ten sposób hołd zmarłemu starszemu panu.

Fani mocno wspierają Skolimowskiego w tych trudnych chwilach.

Z całą Redakcją naszego portalu składamy Konradowi oraz rodzinie najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia.