Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Gwiazda disco polo została nominowana do osobowości roku 2019!

Gwiazda disco polo została nominowana do osobowości roku 2019!

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Noworoczny czas to głównie to okres podsumowań i wielu rankingów.
To również jedna z największych okazji aby docenić osoby, które angażowały się w mijającym roku w życie lokalnych społeczności.
Marcin Siegieńczuk to jedna z największych gwiazd muzyki disco polo. wcześniej działający z zespołem Toples, który powstał 1998 roku w Białymstoku.
Piosenki do dnia dzisiejszego cieszą się ogromną popularnością w krajowych oraz zagranicznych dyskotekach.
Na swoim koncie Marcin posiada sporo sprzedanych płyt co jest potwierdzeniem pozycjonowaniem muzyka na bardzo wysokim miejscu muzyki disco polo.

Marcin podzielił się wspaniałą nowina na swoim profilu społecznościowym, które informuje iż muzyk został nominowany do „Osobowości roku 2019”!
Jakiś czas temu byliśmy wszyscy świadkami wydarzenia jakie miało miejsce 2018 roku, gdzie Marcin Siegieńczuk startował w wyborach samorządowych do Rady Miasta Białystok.
Na kroki oraz decyzję które gwiazdor wykonywał wpłynęły głównie słowa sąsiadów.
Kiedy o tej wspaniałej informacji dowiedzieli się mieszkańcy nie kryli ogromnego entuzjazmu!
Jak wszyscy jesteśmy świadkami polityka zna wiele przypadków gdy znani muzycy czy też sportowcy próbowali swoich sił startując w wyborach.
Pod tą fantastyczna informacją jaka została przekazana przez Marcina nie brakło mnóstwa gratulacji od fanów.

Na tą rewelacyjną nominację wpłynęła pomoc artysty w kategorii Działalność społeczna i charytatywna, gdzie kapituła doceniła wkład w życie lokalnej społeczności, przyznając nominację za udział szczególnie w akcjach charytatywnych, pracę z dziećmi oraz dorosłymi…
Więcej dowiedzcie się czytając genialne wieści z umieszczonego zdjęcia na profilu społecznościowym Marcina Siegieńczuka oraz umieszczone w Gazecie Współczesnej i Kurierze Porannym.

W imieniu całej redakcji Media Disco przesyłamy ogromne gratulacje i życzymy powodzenia!