Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia

(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Czas na nowego Mistera Polski! Już w najbliższa środę dowiemy się, kto zajmie miejsce Tomasza Zarzyckiego i będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowych konkursach. 

W tym roku o tytuł najprzystojniejszego Polaka walczy aż 28 mężczyzn. Wśród nich jest hydraulik, aktor, właściciel restauracji, budowlaniec, trener personalny, mechanik samochodowy, śpiewak operowy, tancerz, siatkarz, a nawet prawnik. Znakiem rozpoznawczym kandydatów nie jest wyłącznie umięśniona klata i niesamowity wygląd, ale także szeroki uśmiech i szlachectwo duszy. Panowie są wysportowani, elokwentni, kulturalni, znają języki obce, z łatwością nawiązują kontakt z innymi ludźmi i zawsze służą pomocą. Mimo swojego młodego wieku doskonale wiedzą, czego chcą od życia i skutecznie realizują wyznaczone sobie cele. 

W jury tegorocznego konkursu zasiądzie najpiękniejsza gwiazda disco-polo czyli Agnieszka Drewnicka z zespołu „Exaited”. Piosenkarka kilka dni temu była obecna na kolacji rozpoczynającej zgrupowanie w Hotelu Mistral w Markach, a więc miała okazję zapoznać się ze wszystkimi kandydatami. Okazało się, że Agę Drewnicką i finalistów łączy nie tylko wyjątkowa uroda, ale także zainteresowania. Artystka i przystojniacy bardzo się polubili, a wspólnym rozmowom nie było końca.
Finał konkursu odbędzie się 6 listopada w Teatrze Capitol w Warszawie. Galę poprowadzi Lenka Klimentova i Mateusz Szymkowiak.
Komentarze