Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Gwiazda disco polo ofiarą Hejtu! Paula z Top Girls postanowiła postawić sprawę jasno i bardzo odważnie.

Gwiazda disco polo ofiarą Hejtu! Paula z Top Girls postanowiła postawić sprawę jasno i bardzo odważnie.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Wszyscy bardzo intensywnie w obecnych czasach korzystamy z Internetu. Dla ogromnej ilości podczas ciężkich czasów jest wielkim ułatwieniem w pracy, nauce a także rozrywce.

Jednakże jakby nie patrząc najważniejszym w tym wszystkim jest bezpieczeństwo w sieci oraz problematyka związana z hejtem, który jest coraz bardziej popularną.
Dla niektórych jest nawet formą rozrywki.

Gwiazda disco polo zaapelowała do internautów oraz co gorsza do wszystkich hejterów.
Na profilu społecznościowym Pauli z Top Girls pojawił się wymowny wpis, gdzie ogromna ilość odbiorców miała możliwość się z nim zapoznać.
Nie od dziś wiadomo, że hejt dotyka niemal że 99% społeczeństwa.
Gwiazda disco polo postanowiła szczerze prosto z serca przedstawić swoje stanowisko oraz podejście do pewnych kwestii związanych z hejtem.

Ogromna ilość internautów miała okaże wielokrotnie na własne oczy dostrzegać hejtu, który był również momentami kierowany w stronę artystki.
Paula Kaprowicz bardzo inteligentnie się za to zabrała, jednakże nie pozostawiła na nikim suchej nitki:

Umieszczając bardzo wymowny wpis na swoim profilu społecznościowym artystka udzieliła nawet kilka rad jak uniknąć przykrych doświadczeń. Wiemy wszyscy doskonale, że hejt jest jednym z mało przyjemnych dla każdego kto był tylko jego ofiarą zwrotem.
Miejmy nadzieje że z czasem liczba internetowych hejterów i nie tylko zmaleje.
A konsekwencje z pewnością zostaną wyciągnięte prędzej czy później.

Stanowczo mówimy STOP HEJTEROM!