Zespół Soleo, na którego czele stoi Kamil Jaworski nie zwalnia tempa. Nie tak dawno odbyła się premiera utworu „Bella„, który dzięki swojemu latynoskiemu klimatowi pokochali słuchacze już od pierwszych chwil i po dziś dzień grono odbiorców się powiększa. W międzyczasie, gdy „Bella” oczekiwała premiery na sm-ach zespołu pojawiały się informacje o kolejnych produkcjach. Jedną z nich nietypowa, lekko odbiegająca od standardowego disco polo, premiera pt. „Ona redukuje mój stres„.

Ona redukuje mój stres„, produkcja stworzona w duecie z hip-hop-owcem o pseudonimie Lukalone to zupełna odskocznia od standardowego „łupu-cupu”. Propozycja swoim klimatem przypomina utwory z gatunku, w którym specjalizuje się np. zespół Verba, z tą różnicą, iż produkcja przedstawia miłość w pozytywnym świetle.

Zaskakujący aranż i linia melodyczna sprawia, że tytuł – jak i sama – produkcja trafia w samo sedno. Utwór faktycznie redukuje stres i słucha się go bardzo przyjemnie.

Ona redukuje mój stres” to idealna propozycja dla tych, którzy chcą odstresować się w miłej atmosferze.

Teledysk wyreżyserowany przez firmę Faster Media nakręcony został z pomysłem, bowiem przez większość klipu można spostrzec format filmowego kadru z dawnych lat.

Całość prezentuje się bardzo fajnie oraz ciekawie. Warto poświęcić niecałe cztery minuty i zapoznać się z tą fantastyczną produkcją.

Nam utwór przypadł bardzo do gustu. A Wy jak oceniacie duet Soleo z Lukalonem? Będzie przełom w muzyce disco?