DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Grupa Menelaos na czele ze znanym producentem muzycznym, Wojtkiem „Levelonem” Sarwą ma na swoim wiele znanych i lubianych utworów. Na ich produkcje z utęsknieniem czekają wszyscy fani.

Zespół w ostatnich dniach ogłosił dwie bardzo ważne informacje. W pierwszej wiadomości chłopaki poinformowali fanów, że przygotowała utwór w świątecznej scenerii, natomiast druga informowała o premierze nowej produkcji pt. „Diamenty„. Premiera odbędzie się już jutro, 1 października.

Cześć! 🖐️Mamy dla Was BARDZO dobrą wiadomość! Premiera "Diamentów" już w czwartek 1 października! 🔥 Łapka w górę, kto czeka 😎✌️

Opublikowany przez Menelaos Poniedziałek, 28 września 2020

Produkcja, którą ujrzymy w grudniu z pewnością będzie mieć klimat świąteczny. Z zamieszczonej fotografii można wywnioskować, że w rolę św. Mikołaja wcieli się DJ Posejdon. W klipie zobaczymy również czarnoskórego mężczyznę.

Na obecną chwilę zespół nie ujawnia szczegółów najnowszej propozycji. Czym zaskoczą nas chłopaki? Tego dowiemy się dopiero w święta. Jesteśmy przekonani, że będzie to sylwestrowy hit.

W oczekiwaniu na diamentową premierę przypominamy „Przekozacką”.