Urocza wokalistka z Sycowa wraz z całym zespołem Daj to Głośniej poinformowali swoich fanów o bardzo ambitnych planach na rok 2020.
Grupa ma na celu wystąpić w tegorocznych eliminacjach Eurowizji, a najgorętszą informacją jest to iż zespół planuje również niebawem nakręcić teledysk do najnowszej produkcji pt.„Dobrze”.

Zespół bez większego zastanowienia poinformował – „Możemy już śmiało stwierdzić iż bierzemy udział w eliminacjach do Eurowizji 2020”.
To każdemu doskonale znany program „Szansa na sukces” wyłoni polskiego reprezentanta na Eurowizję która odbędzie się w tym roku w Rotterdamie.
Jednakże to nie koniec niespodzianek do tego wspaniale humorystycznego zespołu!
Grupa Daj to Głośniej podzieliła się ze swoimi fanami na swoim profilu społecznościowym informacją iż każdy słuchacz może spróbować swoich sił i dołączyć do zwariowanego zespołu poprzez zgłoszenie się na casting, który odbędzie się 17 stycznia o godz. 11:00 w hotelu Aroma Stone w Sycowie.
Daj to Głośniej z wielką przyjemnością zachęca fanów muzyki disco polo do udziału w castingu i zostaniem twarzą muzycznego hitu.
Wymagany wieki to od 25-80 lat – najważniejsza jest dobra zabawa, strój weselny oraz ogromne poczucie humoru – Wspomniał zespół Daj to Głośniej.

W imieniu całej redakcji Media Disco wraz z wszystkimi czytelnikami portalu za cały zespół trzymamy ogromne kciuki i życzymy wielkiego powodzenia!