Formacja Greso, na której czele stoi Grzegorz Sobina znana jest fanom z takich utworów jak: Letnie flow w duecie z producentem muzycznym i liderem grupy Menelaos – Wojtkiem „Levelonem„, Wyjątkowa czy Taki sam. Zespół jednak nie próżnuje i planuje niedługo pokazać światu najnowszą propozycję, stworzoną – z wcześniej wspomnianym – Levelonem.

Na fanpage’u zespołu pojawił się fragment utworu wraz z tekstem.

Po dostępnym, krótkim video możemy oczekiwać mocnego brzmienia. Premiera utworu nie została jeszcze ogłoszona, jednak najpewniej nastąpi ona jeszcze w okresie wakacji. Twórcy nie podali również tytułu piosenki.

W zamieszczonym video, widzimy za szybą Levelona, który za wszelką cenę chce nie dopuścić do pokazania fragmentu utworu, Greso jednak lekceważy to. Czy to oznacza spór pomiędzy artystami i sprawa trafi do sądu?

Uspakajamy Was. To celowy zabieg stworzony specjalnie pod publikę, by poprawić nam wszystkim humor w te dni bez koncertów i dyskotek. Pomiędzy artystami nie doszło do żadnej sprzeczki.

Mamy nadzieję, że gdy powrócą już imprezy w plenerze utwór rozgrzeje niejeden dyskotekowy parkiet. Szykuje się produkcja z mocnym muzycznym brzmieniem, która z pewnością zbierze milionowe wyświetlenia. Nie możemy się doczekać oficjalnej premiery. Wyczuwamy gorącego hiciora!

Wakacje będą należeć do chłopaków?