Gratka dla fanów disco od Patryka z „Barw szczęścia”. Nowość „Skolim – Całuj mnie” już dostępna.

Konrad Skolimowski to młody utalentowany muzyk oraz aktor. Widzowie mogą kojarzyć z seriali: ”Barwy szczęścia” , gdzie wciela się w rolę Patryka, oraz ”Dziewczyny ze Lwowa” (rola: Oleg).

W 2017 roku postanowił spróbować swoich w muzyce wydając w maju swój debiutancki utwór pt. ”Porwanie” . Utwór zebrał masę pozytywnych recenzji, co spowodowało, że artysta postanowił dalej brnąć w kierunek disco.

Jego ostatni, wydany w październiku 2019r., utwór pt. ”Moja dama” do dnia dzisiejszego ma już ponad grubo pięć milionów wyświetleń oraz 25 k łapek w górę. Statystki piosenki sprawiły, że artysta dostał „motor napędowy”.

Wczoraj na kanale Skolim Official pojawiła się najnowsza produkcja 24-latka pt. „Całuj mnie”. Ta najnowsza, wiosenna propozycja klimatem idealnie wpisuje się na weselne uroczystości.

W zaledwie dzień od premiery najnowszy singiel ma już 1,6 tys łapek w górę oraz blisko 86 tysięcy wyświetleń. Pod videoklipem ciężko znaleźć negatywne komentarze. Fani muzyki disco są pozytywnie zaskoczeni utworem.

Naszej Redakcji, podobnie jak wielu fanom, utwór przypadł do gustu. Bardzo pozytywna, romantyczna produkcja. Jak myślicie? Utwór ma szansę stać się hitem roku? My osobiście życzymy Konradowi milionów wyświetleń.

Na łamach naszego portalu prezentujemy Wam tę sympatyczną nowość.