DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Uwielbiany wokalista od najmłodszych lat dzielił się muzyką z innymi. Wacław Cieślik działający pod pseudonimem artystycznym Kordian pochodzący z podsądeckiej Żeleźnikowej Wielkiej dostarcza swoim fanom ogromnej energii nagrywając muzykę disco polo z folkowym brzmieniem. Znany i uwielbiany artysta po stworzeniu utworu pt. „Dziewczyna z gór„, który w bardzo szybkim czasie zyskał na ogromnej popularności wśród fanów oraz wielu imprezowiczów nie zamierza zwalniać tempa.

W sieci pojawiła się najnowsza produkcja pt. „Tańcz, tańcz kochana” w którym wszyscy możemy być świadkami fantastycznego brzmienia. Wokalista jak zawsze stawia karty na pełnej kolorów oraz energii utworów. Najnowsza produkcja od górala z krwi i kości to nie tylko zaproszenie do tańca, ale co najważniejsze do dobrej wspólnej zabawy.
Klip został zrealizowany na pięknej malowniczej scenerii Nowego Sącza oraz Starego Sącza.

Wszyscy możemy również podziwiać piękny nowosądecki zabytkowy ratusz, który jest jednym z najstarszych budynków miasta.
Wokalista również postanowił do drobnej współpracy zaprosić swoich muzycznych przyjaciół, a dokładnie mowa tutaj o zespole Muzycznym Bajersi, który rozgrzewa nie jedną imprezę okolicznościową.

Takowe połączenie może wróżyć tylko jedno!
Ogromny sukces i kolejne muzyczne współprace.
Wszystkim naszym czytelnikom polecamy najnowszą produkcję z gościnnym udziałem zespołu Bajersi do najnowszej produkcji Kordiana pt. „Tańcz, tańcz kochana”.