Góralskie klimaty w nowości Capitana Folka pt: „Będę Cię kochał”.

Ten projekt powstał z myślą o ludziach, którzy chcą się dobrze bawić przy dobrej muzyce.

Capitan Folk to nowy, lecz od samego początku przemyślany projekt muzyczny, który z pewnością pokochają miliony Polaków spragnionych dobrej muzyki z dobrym brzmieniem.
Od dawna wiadomo, że „Lubimy te melodie, które znamy”, zatem wychodząc na przód oczekiwaniom fanów Capitan Folk jest po prostu skazany na sukces.
Wokalistą zespołu jest Dawid Kurnik, który wraz z zespołem Obsesja wygrał 6. edycję programu „Disco Star”. Niestety formacja nie przetrwała próby czasu i zawiesiła działalność. Wtedy zapadła decyzja o solowej karierze artysty.

Połączenie różnych stylów muzyki tanecznej to doskonały przepis na sukces.

Capitan Folk to fantastyczne połączenie dwóch nurtów muzycznych – biesiada i rytmy wojskowe a efektem tego ma być przede wszystkim doskonała zabawa.
Jest to pierwszy tego typu projekt na polskim rynku muzyki tanecznej. W repertuarze Capitana Folk znajdują się zarówno najpopularniejsze melodie na przykład Katiuusza, Hej sokoły, Karczmareczka jak i również autorskie nagrania.

Dziś w sieci przedstawiamy kolejny utwór Capitana Folk’a pt: „Będę Cię kochał”. Nowość w tanecznym folkowym klimacie o pięknej góralce. Teledysk powstał dzięki współpracy z firmą PNmedia. Scenariusz napisała Adrianna Schneider, która współpracuje od długiego czasu z w/w firmą.

Gorąco już teraz polecamy gdyż na prawdę numer warty jest uwagi.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację