GłównaO Gwiazdach

Gorący kawałek! Zespół Extazy z wyjątkową premierą pt: „Zauroczenie”
Radio FTB

Zespół EXTAZY powstał w 2009/2010 roku, lecz jego korzenie sięgają daleko wstecz. Lider, Kamil Chudziński, swoje pierwsze kroki na scenie stawiał w zespole STARS. Po owocnych występach z grupą w późniejszym okresie stworzył swój pierwszy projekt muzyczny o nazwie Matrix pod banderą owej formacji ukazała się piosenka “Tak jak pierwszy raz”.

W roku 2010 oficjalnie powstał projekt Kamila Chludzińskiego o nazwie EXTAZY.

11 kwietnia 2011 roku odbyła się premiera debiutanckiego krążka pt. „Powiedz, powiedz co cię kręci„. Na płycie znalazło się 11 autorskich piosenek oraz 3 remixy.

Mega produkcją okazała się piosenka pt. „Smakować będę cię„, która podbiła serca klubowiczów mocnym brzmieniem i niecodziennym tekstem. Ten właśnie rok uważany jest za początek istnienia formacji. 
Rok 2014/15 to okres ogromnych zmian dla formacji i samego lidera. Związał się z potentatem muzyki Disco – Dance, czyli mowa o Wydawnictwie Muzycznym Green Star, który jest jednym z największych wydawnictw w Polsce posiadający ponad 1 milion subskrypcji kanału na YouTube.

Z pewnością znacie utwory takie jak: „Wyśniona„, „Kakao”, „Noc taka czarna„, Chciałem być„. Bez tych piosenek żadna impreza nie może się obejść czyli bez repertuaru zespołu Extazy!

Dziś w ogromną przyjemnością informujemy, że już 25-tego grudnia odbędzie się premiera nowego utworu zespołu Extazy pt: „Zauroczenie”.
Nowość na, którą wszyscy czekają zbliża się wielkimi krokami zważywszy, że wraz z premiera wystartuje konkurs na fanpagu zespołu, w który do wygrania będą bardzo ciekawe nagrody!

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację