Gorąca premiera prosto z USA! Zespół Vivat po raz kolejny przedstawił wysoki poziom swoich produkcjiTak uroczo i rozczulająco dawno nie było, uwielbiani wokaliści ponownie zaskoczyli!
Utwór, który przyprawi o dreszcze każdego w którym drzemie ogromna dusza romantyka bądź romantyczki.
Zespół Vivat z każdą swoją produkcją dostarcza swoim fanom wielkiego zadowolenia w stronę wszystkich odbiorców muzyki disco polo.

Mimo iż ich głosy w świecie muzyki tanecznej hucznie rozbrzmiewają nie tylko w Polsce ale i również zagranicą od 1996 roku.
Swoje koncerty dość hucznie grali do 2001 roku po czym zawiesili działalność i nastąpiły drobne zmiany przy których zespół powrócił na scenę ze zdwojoną siłą po ośmiu latach.
Grupa Vivat na swoim koncie posiada mnóstwo wspaniałych hitów, które w bardzo szybkim tempie zyskają na wielkiej popularności.

Ich dotychczasowe produkcje w bardzo szybkim tempie rozgrzewają nie jeden muzyczny parkiet ale i co najważniejsze wiele list przebojów. Rewelacyjna nowość, która pojawiła się w sieci pt. „Obiecuję, że będę” to wspaniała historia opowiadająca o miłości.
Dla wszystkich sympatyków balladowych utworów to wyśmienity kąsek dla zasilenia wszystkich muzycznych odbiorników.

Klip do najnowszej produkcji został zrealizowany w USA na której wszyscy możemy być świadkami pięknej scenerii.

Kochanie z twoich rąk wróżę nam piękną przyszłość
nie mów, ze to błąd, pozwól cieszyć się chwilą


Piękne i prawdziwe słowa płynące prosto z serca w najnowszej produkcji od zespołu Vivat.
Nie od dziś wiadomo iż grupa to największa receptura do rozkochania nie jednego serca i rozgrzania go do czerwoności.

Na łamach naszego portalu pragniemy wszystkim naszym czytelnikom przedstawić najgorętszą nowość od zespołu Vivat pt. „Obiecuje że będę”!