Gorąca nowość prosto od zespołu Moment pt: „Wczorajszej nocy”! Najlepsza produkcja tego roku?!Zespół Moment powstał w styczniu 2016 roku. Debiutując premierową piosenką pt. „Zawstydzona” chłopaki „momentalnie” wdarli się na scenę Disco / Dance.

W marcu na dzeń kobiet wydany został singiel pt. Ty jesteś piękna, a dwa miesiące pozniej nagrany został Klip do piosenki „Jesteś Doskonała” która bije rekordy popularności w sieci. 3 mln wyświetleń w 3 miesiące od premiery na portalu YouTube mówią same za siebie !

Zespół Moment współpracuje z Wydawnictwem Muzycznym FOLK. Premiera telewizyjna Klipów do utworów „Zawstydzona” oraz „Jesteś Doskonała” odbyła się w programie VIPO Disco Polo Hity na kanale POLO TV, gdzie prowadzącym jest znakomita osobowość,człowiek posiadający olbrzymią charyzmę – Wojciech Grodzki.

Teledyski Zespołu MOMENT emitowane są w największych stacjach telewizyjnych i radiowych w Polsce min. POLO TV, Disco Polo Music, Radio VOX, Radio WaWa, Radio Jard, Radio RMF ON

W czerwcu utwór pt.”Jesteś Doskonała” zadebiutował w Bestliście Radia VOX FM ! W lipcu piosenka znalazła sie na 3 miejscu w notowaniu Radia RMF ON !

15.07.2016 – Zespół MOMENT wygrał nagrodę główną DISCO POLO STAR na Śląskim Festiwalu Disco Polo, który odbył się po raz pierwszy w Katowicach ( Dolina trzech stawów ), debiutując tym samym na wielkiej scenie.10.08.2016r. za singiel „Jesteś Doskonała” zespół Moment otrzymał Złotą Płytę. Jest to wyjątkowe wyróżnienie dla artysty przyznawane przez ZPAV.

Niestety obecnie zespołu disco polo bardzo ograniczone mają koncertowanie w sezonie plenerowym. Nie wszystko jeszcze wróciło do normalności.
Czas wolny od koncertów wiele grup muzycznych tak jak grupa Moment wykorzystuje do tworzenia nowych utworów oraz teledysków.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy nowość zespołu Moment pt: „Wczorajszej nocy” wraz ze świetnym video teledyskiem, który podbił serca fanów zespołu.