Zespół „Diana” powstał w 1997 roku z inicjatywy Arkadiusza Siennicy, Bożeny Wdowiuk i Janusza Wdowiuka.

W swojej dyskografii zespół ma 3 albumy i liczne przeboje, w tym m.in.: „Suliko”, „Wiśniowy sad”, „Nie żałujmy tej miłości”, „Kolorowe lato”, „Pójdę za tobą”, „Kasztany”, „Greckie wino”, „Tylko ty”, „Bezpańska miłość / Cicha woda” czy „Mardżanda”.

W latach 1997–2000 była obecna w programie Disco Relax, później w latach 2000–2002 została przeniesiona do programu Disco Polo Live.

W 2002 roku, kilka miesięcy po zdjęciu z anteny programów Polsatu: Disco Polo Live i Disco Relax, zespół Diana zakończył karierę po 5 latach.

Dziś mamy przyjemność poinformować że po 20-stu latach zespół Diana powraca! Mało tego mamy potwierdzoną informację od Arkadiusza Siennycy że prawdopodobnie już w styczniu zostanie wydany teledysk do nowego utworu! To niebywale dobra wiadomość dla fanów muzyki disco polo.
Z pewnością jesteście ciekawi jak zmienił się zespół z biegiem lat, czy zmieniła się też twórczość? Przekonamy się już niebawem!

Poniżej udostępniamy dwa utwory w formie przypomnienia twórczości zespołu i z niecierpliwością czekamy na wielki powrót!

Zapraszamy na fanpage Diany!