Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Gigantyczny zespół z lat 90’tych śpiewa młodej parze! Zespół Diament po raz kolejny zaskoczył.

Gigantyczny zespół z lat 90’tych śpiewa młodej parze! Zespół Diament po raz kolejny zaskoczył.

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół z wieloletnim muzycznym stażem po raz kolejny pokazał na co ich stać.
Grupa Diament znana i lubiana z szalonych lat 90’tych przy czym ogromna rzesza odbiorców zasysała ich kawałki na największe imprezy taneczne i nie tylko.
Na swoim koncie muzyczna grupa posiada mnóstwo ciepłych hitów, a co najważniejsze w bardzo szybkim czasie zarażających większą rzeszę fanów gatunku disco polo m.in „Sekutnica” „Tobie jednej” oraz „Psota”.

Zespół pochodzący z Sochaczewa nie pozwala odpocząć swojej muzycznej publice.
Twórcy hitu, który zaraził wszystkich bez większego zastanowienia okazał się utwór pt. „Lody Bambino”.
Propozycja do dnia dzisiejszego cieszy się ogromną popularnością a co najważniejsze wspaniała humorystyką jaką dostarcza odbiorcą lodowa propozycja.

Tymczasem Sochaczewski zespół postanowił zrealizować i podzielić się wspólnie z fanami muzyki tanecznej ich najnowszą produkcją pt. „Młodej Parze„.
Wszystko wskazuje na to iż to może być największy hit weselny, nie tylko na pierwszy taniec.
Do najnowszej produkcji został zrealizowany również klip, w którym wszyscy możemy podziwiać piękne widoki wraz z fantastyczną młodą parą.

Utwór już od pierwszego momentu pojawienia się w sieci zyskał na ogromnym zainteresowaniu internautów, nic nie wskazuje na to aby licznik wyświetleń miał się chociaż na chwilę zatrzymać.

Na łamach naszego portalu przedstawiamy wszystkim czytelnikom najnowszą produkcję od zespołu Diament pt. „Młodej Parze”.