Formacja Miglanc zapowiada nowość! Premiera planowana jest na wakacje!

Grupa muzyczna Miglanc powstała na początku roku 2017r. debiutując utworem „Teraz tańcz”. Tworzy ją czterech młodych chłopaków: Tomek (wokal), Tomek (perkusista), Mateusz (gitarzysta) oraz Damian (DJ / Akustyk), którym w sercu gra muzyka.

Ich ostatni, wydany na początku 2020 roku utwór „Dżaga” okazał się sympatyczną produkcją, którą fani pokochali od pierwszych sekund. Wydana na łamach Fabryki Przebojów Noizz Bros cieszy się pozytywnymi opiniami. Wśród komentarzy można znaleźć również opinie wystawione przez zespoły.

Miglanc jednak nie próżnuje. Jak się dowiedzieliśmy, chłopaki pracują nad nowością o miłosnym tytule. Utwór, do którego klip będzie kręcony już 14 lipca nosi nazwę „Moja piękna”.

Teledysk do w/w piosenki będzie powstawał w Lublinie m.in na dachu hotelu Victoria. Realizacja video została powierzona jak w poprzednich produkcjach, firmie Szfagier Filmuje. Za aranżację odpowiada Krystian Druchniak, zaś tekst napisali Krystian Druchniak oraz wokalista Tomek.

Czekacie? My nie możemy doczekać się gorącej nowości. Możemy Wam zdradzić, że w teledysku będzie się dużo działo. Tymczasem, w oczekiwaniu na premierę, przypominamy „Dżagę”.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację