GłównaZapowiedzi

Formacja Discoboys nie śpi! Niebawem kolejna nowość podbije Internet!

Discoboys, na której czele stoi Kamil Kossakowski ma na swoim koncie wiele znanych i lubianych utworów. Niedawno w sieci na łamach Wydawnictwa Muzycznego Folk pojawiła się nowość pt. „Od jutra będę grzeczny”, po której jeszcze nie opadł kurz.

Od premiery minęło zaledwie kilka dni, a lider już zapowiedział kolejną propozycję, tym razem w duecie z zespołem Spontan. Dla tych, co nie pamiętają lub biegle nie śledzą muzyki disco, Damian z formacji Spontan miał już okazję wystąpić u boku Kamila Kossakowskiego wykonując wraz z nim utwór „Złote karoce” podczas Wielkiego Charytatywnego Meczu Gwiazd w styczniu 2020 roku.

Najnowsza propozycja, według zapowiedzi, ma pojawić się za miesiąc max. półtora miesiąca. Utwór najpewniej zostanie wydany na łamach w/w wydawnictwa.

Zapowiedź zawiera fragment utworu, w którym słyszymy „Ty nosisz Gucci, Louis , Prada…„. Zamieszczony fragment zebrał do dnia dzisiejszego blisko 130 like’ów, a fani już wiedzą, że będzie to kolejna, muzyczna petarda. Młody artysta nie zdradził jednak tytułu piosenki.

Ponadto, oprócz zamieszczonego video, pojawiło się również zdjęcie, na którym widzimy muzyczne trio – Discoboys, Spontan oraz Jokera. Czy to oznacza, że wkrótce usłyszymy piosenkę w trio?

Czekacie na nowość? My tak.

Jak myślicie? Zamieszczona fotografia sugeruje, że będzie trio?

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację