Wakacje rozpoczęły się pełną parą. Wielu twórców nie próżnuje i co chwilę zaskakuje nas zwariowanymi, szalonymi, wakacyjnymi propozycjami. Jedną z propozycji, którą możemy słuchać jest debiutancki utwór zespołu Chudy & Karton pt. „Wakacyjny hit”.

Ten wpadający w ucho utwór jest mega energiczny i bardzo taneczny. Fajna aranżacja oraz ciekawy tekst powodują, że do utworu chętnie się powraca. Tekst piosenki również jest na czasie, bowiem słyszymy: „…zrobimy fotkę, wrzucimy na Face’a, poprawię koszulę i założę case’a„. Bardzo często robimy sobie fotki na Facebooka z różnych uroczystości.

Rytmiczny, taneczny utwór to idealna propozycja na wakacje. Jak pisze zespół pod videoklipem, który – z powodu panedemii – powstał na spontanie: Utwór to „…odskocznia od wszystkiego co się wydarzyło w tym roku mamy nadzieję że trafimy w wasze serduszka i rozpalimy emocje.”

Podsumowując: utwór jest zwariowaną produkcją, która rozgrzeje niejeden parkiet i poruszy do tańca. Tekst z pewnością rozbawi niejedną smutną minę.

A Wy jak oceniacie debiutancką propozycję od Chudego i Kartona?