Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2021. Oświadczenie organizatorów!

To wydarzenie co roku przyciąga tysiące fanów dobrej zabawy!

Festiwal Weselnych PrzebojówKoncert tematyczny, którego motywem przewodnim jest muzyka weselna.
Miejsce koncertu to amfiteatr w Mrągowie.
Na to wydarzenie fani dobrej zabawy czekają cały rok. To największe weselne wydarzenie w roku.
Podczas koncertu swoje utwory wykonują również gwiazdy sceny muzyki disco polo.
Poza autorskimi utworami trafiają się również covery znanych hitów weselnych stworzonych na potrzeby festiwalu.

Losy Festiwalu Weselnych Przebojów wiszą na włosku!

Czy w tym roku kultowy koncert będzie mógł się odbyć? Co z widownią?!

Wydarzenie przyciąga tysiące gości oraz miliony przed telewizorami.
Losy festiwalu cały czas wisiały w powietrzu. Do dzisiejszego dnia nie było oficjalnie wiadomo czy festiwal się odbędzie.
Dziś już wiemy, że wszystko co zaplanowali organizatorzy festiwalu będzie miało swoje miejsce 13-tego sierpnia w piątek. W tym roku jak i w ubiegłym wydarzenie zaplanowano na tylko jeden dzień. W tradycji festiwalu pierwszego dnia tematyką koncertu było wesele, drugiego dnia tradycyjne poprawiny.
W tym roku festiwal odbędzie się bez poprawin.

W sieci pojawiło się oficjalne oświadczenie organizatorów festiwalu.

Oświadczenie organizatora Festiwalu Weselnych Przebojów, Agencji World Media, z dnia 14 czerwca 2021 r.

„Drodzy Fani Festiwalu Weselnych Przebojów, w związku z trwającą od miesięcy sytuacją epidemiczną na terytorium RP, wywołującą szereg ograniczeń w zakresie organizacji wydarzeń rozrywkowych, a tu przede wszystkim koncertów plenerowych z udziałem publiczności, zobowiązani zostaliśmy na mocy dynamicznie postępujących zmian legislacyjnych do podjęcia szeregu działań, celem dostosowania warunków przebiegu przeprowadzanych przez Nas wydarzeń, do obecnej rzeczywistości prawno – sanitarnej, a tu w szczególności w kontekście produkcji imprez masowych w rozumieniu Ustawy z dnia 20 marca 2009 r, o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U.2019.2171 t.j. z dnia 2019.11.08).


Jako odpowiedzialny organizator Festiwalu Weselnych Przebojów jesteśmy zdeterminowani do zapewnienia Państwu obiektywnie najwyższego poziomu bezpieczeństwa w kontekście Państwa obecności na widowni Amfiteatru w Mrągowie. W związku z powyższym w trosce o Państwa bezpieczeństwo, zmianie uległ czas trwania Festiwalu Weselnych Przebojów. W tym roku – podobnie jak w roku ubiegłym – będzie to jeden dzień festiwalowy, który przypadnie na dzień 13 sierpnia 2021 r. (piątek).

Ważna zmiana dotyczy również możliwości zakupu biletów wstępu na Festiwal Weselnych Przebojów i sposobu rozmieszczenia miejsc na widowni Amfiteatru w Mrągowie.
Do Państwa dyspozycji oddajemy w tym roku połowę z puli wszystkich miejsc zlokalizowanych na terenie Amfiteatru. Nasza decyzja podyktowana jest nie tylko treścią obowiązujących przepisów prawa, ale przede wszystkim wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego oraz wytycznymi właściwych organów władzy.
Jednocześnie prosimy osoby, które już dokonały zakupu biletów wstępu na Festiwal Weselnych Przebojów, aby skontaktowały się z dostawcą usługi sprzedaży biletów wstępu na Festiwal Weselnych Przebojów, tj. serwisem eBilet.pl, celem potwierdzenia dotychczasowego lub na nowo wyznaczonego miejsca na widowni Amfiteatru.

Serwis eBilet będzie także osobno kontaktował się z Państwem w celu potwierdzenia miejsc i ewentualnych zmian w tym zakresie. Zapraszamy do monitorowania komunikatów zamieszczanych na bieżąco w ramach naszego oficjalnego profilu na FB (Festiwal Weselnych Przebojów), na którym będziemy publikowali bieżące informacje, dotyczące kwestii artystycznych i logistycznych, związanych z organizacją tegorocznej edycji Festiwalu Weselnych Przebojów w Mrągowie.

Do zobaczenia podczas Festiwalu! Zespół World Media”

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację