Festiwal Muzyki Tanecznej 2021 w Kielcach! Czy IV edycja festiwalu TVP odbędzie się w tym roku?

Od trzech lat fani muzyki disco polo mają przyjemność bawić się na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach w amfiteatrze Kadzielnia.
Organizatorem tego festiwalu jest Telewizja Polska.
Początkowo miała to być alternatywa dla odwołanego festiwalu w Opolu, jednak stało się zupełnie inaczej. Festiwal w Kielcach wyrobił sobie własną markę a fani chętnie dopytują o kolejne edycję.

Telewizja Polska, która jest głównym organizatorem festiwalu prowadzi rozmowy w sprawie 4 edycji festiwalu z władzami miasta Kielc. Poprzednia umowa była ważna jedynie na 3 lata.
Nie wszyscy jednak byli za organizacją festiwalu w Kielcach. Wielu mieszkańców było niezadowolonych, że ich miasto będzie kojarzone z muzyką disco polo. Władze miasta widza w tym zupełnie coś innego. To doskonała forma promocji miasta.

Festiwal gromadził tysiące fanów na widowni oraz miliony przed telewizorami. Nawet w ubiegłym roku podczas trwania pandemii widownia mogła być zgromadzona przed sceną zostawiają 1 miejsce obok wolne. To dowód na to, że Polacy chcą i lubią bawić się przy disco polo.

Czy w tym roku kolejna 4 już edycja festiwalu odbędzie się? – Na razie jest za wcześnie, by mówić o szczegółach – mówi rzecznik Tomasz Porębski. Padł nawet przypuszczalny termin 4 edycji festiwalu, który planowany jest na przełomie dni 24-25 lipca.
Trwają rozmowy organizatorów a my na pewno będziemy informować naszych czytelników jak tylko pojawią się szczegółowe informacje.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację