Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(4 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Agnieszka Drewnicka – Exaited to jedna z najbardziej uroczych wokalistek sceny muzyki disco polo!
Jej dotychczasowe produkcje sięgają na najwyższe podium, a licznik na kanale YouTube wskazuje ponad kilkumilionowe wyświetlenia.
Zespół Exaited wraz z wokalistką, która zaraża każdego fana ogromnym seksapilem i rewelacyjnym głosem jaki w niej drzemie wskakuje na najwyższe miejsca list przebojów.
Według rzeszy fanów i ankiety jaki jakiś czas temu została przeprowadzona to Agnieszka znalazła się na najwyższym podium najładniejszych i pełnej energii kobiet sceny muzyki disco polo.

Liderka zespołu Exaited nie zwalnia tempa, a słuchaczom dostarcza coraz to więcej muzycznych perełek.
Jak wszyscy jesteśmy świadkami wokalistka nie tylko pięknie prezentuje się w klipach, ale i również na scenie czuje się jak ryba w wodzie.
Artystka na swoim koncie posiada genialne produkcje oraz wspaniałe duety z Maciejem Smolińskim oraz jeden największy duet z Zenonem Martyniukiem.

Na łamach naszego serwisu pojawiła się świeżutka wisienka na torcie, mowa tutaj o najnowszym hicie który bez zastanowienia ma ogromne szansę na zamieszanie sceny muzyki disco polo.
Po długim oczekiwaniu w końcu rzesza fanów doczekała się klipu od zespołu Exaited z nowością pt. „Myślę o Tobie„!

Zapraszamy wszystkich naszych czytelników do zapoznania się z najnowszą genialną produkcją od Agnieszki Drewnickiej oraz zespołu Exaited!


Komentarze