Fantastyczny powrót do lat 90! Posłuchajcie już teraz najnowszej premiery od Arka Kopaczewskiego

Całkowicie niedawno Arek Kopaczewski opublikował dla wszystkich fanów muzyki tanecznej najnowszą produkcję pt. „Wyjątkowe oczy”, która w bardzo szybkim tempie skradła serca ulubieńców gatunku disco polo. Wokalista nie tylko ma wielkie serce prywatnie, ale i również wielką miłość przelewa na każdy dotychczas wydany utwór.
Czytaj: https://mediadisco.pl/arek-kopaczewski-idzie-jak-burza-jego-najnowsza-produkcja-pt-wyjatkowe-oczy-robi-wielka-w-sieci-furore/

Wiadomym faktem nie od dziś jest wieść iż Arek Kopaczewski uwielbia rozpieszczać wszystkich odbiorców muzyki disco polo, co daje jeszcze większą motywację do kolejnych wspaniałych muzycznych pomysłów.
Jakiś czas temu muzyk obiecał swoim fanom iż dostarczy im jeszcze jedną wisienkę na torcie jaką będzie wielki powrót do lat 90’tych.
Jak widać słowa na wiatr nie zostały rzucone, jak było mówione tak też zostało dokonane.

Minął równy tydzień od premiery najnowszego utworu, a licznik na kanale YouTube rozgrzany jest do czerwoności.
Jak wspomniał sam Arek Kopaczewski – Najnowsza produkcja od Lokiego rozbrzmiewać na pewno będzie jak utwór pt. „Pierwszy pocałunek” i podbije Wasze serducha, styl nie uległ zmianie.
Najnowsza odsłona utworu rozgrzeje na pewno nie jedno serce do czerwoności.

Zapraszamy wszystkich ulubieńców muzyki disco polo do zapoznania się z najnowszą wersją od Arka Kopaczewskiego pt. „Wyjątkowe Oczy (Loki Oldschool 90’s Remix)!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację