Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(1 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Zespoły muzyki tanecznej zaskakują swoich fanów na każdym kroku.
Mimo tego iż produkcja muzyczna w bardzo szybkim tempie nabiera na obrotach to zespół Milano nie daje za wygraną i co chwilę przekazuje fantastyczne wiadomości.
Znany i lubiany zespół na scenie muzyki disco polo na swoim koncie muzycznym posiada kilkanaście genialnych produkcji, które w bardzo szybkim czasie rozchodzą się niczym świeże bułeczki.

Muzyczna grupa wyszła do fanów z genialnym pomysłem, który okazał się strzałem w dziesiątkę organizując rozśpiewany konkurs, przy którym każdy fan muzyki disco polo może zdobyć dla siebie wymarzoną nagrodę.
Zasady konkursu są bardzo proste, jednakże przyjemne dla strun głosowych.
Jak mówi znana każdemu piosenka wykonywana przez Jerzego Stuhr pt. „Śpiewać każdy morze” to właśnie jest na to okazja.

Zespół Milano na swoim profilu społecznościowym umieścił konkurs jakiego jeszcze nie było.
Żeby wziąć udział w konkursie należy spełnić wymienione przez zespół zasady.
Dla wszystkich sympatyków muzyki tanecznej jest to wyjątkowa okazja żeby spróbować uwolnić swoje ukryte talenty, które drzemią na pewno w każdym z Was 🙂

Przypominamy iż również niebawem pojawi się premiera najnowszego utworu od zespołu Milano na którą czekamy wszyscy z ogromną niecierpliwością.

Tymczasem zapraszamy wszystkich do rozśpiewanej zabawy, w której możecie podsyłać swoje rozśpiewane głosy pod umieszczonym postem zespołu do 20 kwietnia do godz. 15:00.
Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, a na pewno nie pożałujecie.


Komentarze