Młodzi, energiczni, pełni nowych pomysłów, odzwierciedlają nowe oblicze disco-dance.

Od 2008 roku tworzą zgrany bardzo energetyczny i nowoczesny duet na polskiej scenie muzycznej. Zespół ma na swoim koncie już dwa albumy płytowe: „Wszystko co w nas” oraz „Niepokonani”, z których pochodzą bardzo energiczne hity: „Żar miłości”, „Wszystko co w nas”, „Ciebie mi trzeba”, Chodź skarbie”, „Baw się razem z nami”, „Nie zrozum mnie źle” czy „Dziewczyno nie kłam”, które w dalszym ciągu podbijają parkiety wszystkich klubów muzycznych, nie tylko w całej Polsce.

W 2015 roku rozpoczęła współpracę z bardzo prężnie działającym wydawnictwem GREEN STAR, czego owocem są już cieszące się fantastyczną reakcją publiczności – oficjalne single i teledyski: „I tak kocham Cię”, „Za Tobą Skarbie”, „Bierz mnie”, „Tego lata” czy „Zakręć mnie”.

Podczas tegorocznego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Olsztynie na koncercie premier grupa Maxx Dance wykonała swój nowy utwór pt: „Oszalałem”.
Zespół zapowiedział ze do tego właśnie utworu już niebawem będzie można obejrzeć teledysk który z pewnością zaskoczy fanów muzyki disco polo.
Dla wszystkich fanów zespołu Maxx Dance mamy nagranie z koncertu w Olsztynie z utworem „Oszalałem”.
Jeżeli nie możecie doczekać się oficjalnej premiery to póki co nasz materiał musi wystarczyć 😉