Fani Dawida Narożnego nie mogą wyjść z zachwytu! Artysta opublikował zdjęcie z młodości!

Od kiedy Dawid Narożny opuścił szeregi zespołu Piękni i Młodzi rozpoczął solową karierę. Na swoim koncie ma m.in takie produkcje jak: „Nosiłem kwiaty Ci” (4.2 mln), „Pokochaj mnie” (408 tys.) czy „Prezent” (713 tys.) . Wokalista skradł serca słuchaczy przede wszystkim swoim rewelacyjnym wokalem. Wielu fanów utwierdza artystę w przekonaniu, że odejście z PiM, dostarczyło mu nowej energii, dzięki której prezentuje drzemiący w jego głosie ogromny potencjał.

Zarówno o samym wokaliście, jak i zespole Piękni i Młodzi w ostatnich miesiącach w sieci było bardzo gorąco. Był również moment, w którym Dawid „zniknął” ze świata internetowego na pewien okres. Mówiło się wówczas, że spowodowane jest falą krytyki wylaną w stronę jego rodziny. Są to oczywiście domysły, jednak prawdziwe powody zniknięcia nie są znane po dziś.

W ubiegły piątek, gwiazdor na łamach socialmediów podzielił się zaskakującą fotografią, którą możecie obejrzeć poniżej.

Powyższa fotografia świadczy, że Dawid już od najmłodszych lat pasjonował się muzyką. Nic więc dziwnego, że zaraził nią również swoją córkę Gabrysię.

Marcelek jaki podobny 😍😍😍 do taty jak był malutki 😍😍” – pisze internauta pod zamieszczoną fotografią.

A Wy, drodzy czytelnicy, widzicie podobieństwo? Według Was, Dawid mocno się zmienił? Czekamy na Wasze opinie. Ponadto, możemy zdradzić, że Dawid jest właśnie po nagrywkach nowego teledysku. Premiera już wkrótce!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację