DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Internauci bardzo chętnie śledzą losy swoich ulubionych artystów w mediach społecznościowych i nie tylko.

Ostatnimi miesiącami uważnie sokoli wzrok kierowany jest w stronę Dawida Narożnego oraz jego byłej małżonki Magdaleny Narożnej. Dotychczas wszyscy mieliśmy okazję przeżywać rozpad zespołu PiM z którego Dawid został wykluczony, oraz mało przyjemne sytuacje z życia prywatnego, które zostały umieszczone w sieci.
Na profilu społecznościowym Dawida Narożnego odbiorcy mieli okazję podziwiać uroczą rozmowę z córeczką Gabrysią.

Nie mogło zabraknąć informacji od strony wokalisty, która informuje iż z utęsknieniem nie może doczekać się kolejnego swojego tygodnia, gdzie wspólnie ze swoją córeczką spędzą mile czas.
Pod umieszczoną fotografią nie brakło słów otuchy oraz ogromnego wsparcia ze strony internautów.
Jednakże fani nie kryli również wielkiego oburzenia, które wpłynęło dość negatywnie na zabranie głosu odnośnie Magdaleny Narożnej.
Liderka zespołu PiM obecnie wypoczywa wraz ze swoim partnerem Krzysztofem w malowniczej Bułgarii.
Po umieszczonym zdjęciu z video rozmowy posypała się lawina komentarzy mających na celu zapytania z kim pozostawiona została córeczka Gabrysia kiedy mama postanowiła spędzić urlop poza granicami polski.

Fanom została w głowie ostatnia nieprzyjemna sytuacja, która miała miejsce w Zakopanem i stąd pojawiło się również zainteresowanie.
Z pewnością Magdalena Narożna nie zostawiłaby córki bez opieki, a Dawid Narożny może być spokojny z kim została pozostawiona Gabrysia.
Jak informuje obecna partnerka Dawida – Joanna odpowiadając na jeden komentarz internauty pod fotografią:

„Gabrysia jest z opiekunką. Dawid niestety nie ma wpływu, z kim mama zostawia córkę w swoich tygodniach.”


Niestety po takowym wpisie pojawiło się mnóstwo negatywnych odpowiedzi w stronę Magdaleny Narożnej oraz samego Dawida Narożnego.

My natomiast jesteśmy święcie przekonani iż byli małżonkowie dla dobra dziecka dogadają się i będziemy mogli być świadkami mnóstwa rewelacyjnych pełnych kolorów wiadomości.