DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Swinger to pseudonim artystyczny Piotrka Szostka. Swoje pierwsze kroki w muzyce stawiał mając zaledwie 13 lat. Dzisiaj swój poświęcony na muzykę w dzieciństwie czas, może uznać za ogromny sukces.

W 2019 roku, a dokładnie 8 listopada, za sprawą wydawnictwa Lemon Records pojawiła się debiutancka piosenka pt. „Lody„. Utwór – jak się okazuje – był strzałem w dziesiątkę a fani szaleją z zachwytu.

Nic więc dziwnego, ponieważ utwór jest bardzo energiczny, rytmiczny, taneczny. Skoczny aranż z zabawnym, łatwym tekstem stanowi clue piosenki.

W ubiegłą środę produkcja osiągnęła 20 mln wyświetleń. Dzisiaj liczba ta wynosi 20 093 094 i rośnie z minuty na minutę. Jest to zdecydowanie ogromny sukces, za który Swinger dziękuje nam – swoim fanom.

Zamieszczony post świadczy o radości i wielkim zadowoleniu artysty. Obecnie Piotrek mieszka w Wiedniu, jednak w przyszłym roku chciałby przeprowadzić się na stałe do Polski by móc na koncertach pozwolić nam spróbować najdroższych lodów pod słońcem.

20 mln wyświetleń w 11 miesięcy to niezwykle wielkie osiągnięcie. Gorąco gratulujemy artyście i życzymy kolejnych milionów.