ANDRE, To pseudonim artystyczny, pod którym ukrywa się Andrzej Marcysiak, założyciel oraz  lider zespołu. Sympatyczny człowiek któremu w duszy gra muzyka…Artysta zadebiutował na  scenie muzyki tanecznej w 2008 roku.

ANDRE – obecnie jest jednym z najbardziej pożądanych artystów Disco Polo na koncertach w klubach i plenerach. Utworów Andre słuchają osoby w wieku od lat pięciu do stu pięciu.Jest bardzo miło przyjmowany na każdego rodzaju imprezach w klubach i wielkich scenach koncertów plenerowych. Jest jednym z niewielu artystów tworzących klasykę muzyki Disco-Polo i pomimo przewagi formacji wchodzących w nurt dance, utwory Andre są bardzo lubiane nie tylko w kraju ale i za granicą …

Do dziś zespół koncertował w składzie Andrzej oraz Jacek jako drugi głos u boku lidera przez wiele lat pomagał rozwijać się zespołowi.
Niestety czasem bywa tak że plany się zmieniają i ktoś chce iść własną drogą. Tą też decyzję podjął Jacek.

Na oficjalnym fanpagu zespołu Andre pojawiła się informacja o odejściu jednego z wokalistów.
Jednak jest i dobra informacja! Andrzej Marcysiak – lider zespołu nie zostaje sam! Do jego grona dołączy Krzysztof którego będziecie mogli usłyszeć już od nowego roku!

Od przyszłego roku Krzysztof zasili szeregi Zespołu Andre. Wokalista, intrumentalista z bogatym doświadczeniem scenicznym. Tak czasem bywa że coś się kończy nowe się zaczyna:) Dziękujemy Jackowi za owocne i miłe lata w Zespole oraz życzymy wszelkiej pomyślności na drodze prywatno-zawodowej. Już nie możemy sie doczekać aby się z Wami spotkać a więc…do zobaczenia! Pisze Andre na swoim fanpagu.

Nie pozostaje nam nic innego jak podziękować Jackowi za wieloletnią współpracę z zespołem Andre oraz z całą redakcją życzymy wszystkiego co najlepsze a dalszej karierze.
Nowego wokalistę również witamy życzymy samych sukcesów!