Duma dla całej branży disco polo! Wokalista popularnego zespołu znalazł sposób aby miliony Polaków mogły uczestniczyć w koncertach!


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Robert Klatt, znany wszystkim fanom disco polo jako wokalista, kompozytor oraz autor tekstów zespołu Classic i prezenter stacji telewizyjnej PoloTv.
Jednak nie do końca to tylko osoba medialna. Robert jest również właścicielem Firmy Word Media, która w tym roku powinna otrzymać nobla za pomysłowość na organizację koncertów w dobie panującej pandemii koronawirusa.

Wszystkie pomysły wydawały się być niemożliwe innym firmom na realizację koncertów w trakcie obostrzeń, jednak znalazł się człowiek, który wpadł na pomysł aby miliony polaków przed telewizorami oraz na widowni bawiły się podczas koncertów gwiazd disco polo w ramach koncertu „Wakacyjna trasa dwójki”. – Jest nim Robert Klatt i jego firma Word Media.

Najpierw koncerty odbywały się bez publiczności, później były samochodowe i w końcu w amfiteatrach z widzami z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Cieszę się że to się udało. – Mówi Robert Klatt w tygodniku Na żywo.

Zarówno widzowie, jak i zespoły które mogły wystąpić na scenach „Wakacyjnej trasy dwójki” są bardzo wdzięczni że w obecnym trudnym czasie mogli spotkać się ze swoimi fanami i wykonać dla nich ich ulubione utwory oraz i specjalne wykonania.