Doskonała premiera i jeszcze lepsze brzmienie! Zespół Wpada w Ucho z nowością pt: „Jesteś taka”.

Ten zespół ma sukces w kieszeni! Grupa Wpada W Ucho z super nowością!

Grupa Wpada w ucho powstała w czerwcu 2019 r. W ciągu dwuch lat swojego istnienia zespół pokochało tysiące fanów.
Dzięki wytrwałości i samozaparciu, Grupa Wpada W Ucho stworzyła materiał muzyki tanecznej. Wiele miesięcy prób, nagrań studyjnych i godziny na planach teledysków aby dać swoim fanom dobrej jakości materiał.

Zespół przygotował specjalny komercyjny program z elementami muzyki disco, dance, bałkańskich brzmień i nowoczesnego reggaetonu. Troje ambitnych ludzi z pasji do muzyki tanecznej obrało sobie cel. Zaspokoić najbardziej wybrednych słuchaczy i tancerzy. Jednym słowem mówiąc „Wpadną Wam w ucho”.

Publiczność pokochała ten zespół za swój oryginalny styl muzyczny, którego nie da się podrobić!

Pierwszy autorski utwór zespołu to „Miłość„, który bardzo szybko zyskał na popularności. Obecnie teledysk do w/w utworu ma ponad 330-tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. To dowodzi, że ich nazwa zespołu nie wzięła się z przypadku. Ich produkcje po prostu są taneczne i „Wpadają w ucho”.

Dziś na łamach naszego portalu udostępniamy premierowo nowość pt: „Jesteś taka”. Utwór ten niemal w tydzień po premierze może pochwalić się ogromną ilością wyświetleń teledysku. Bez wątpienia ten zespół skazany jest na sukces.
Śpieszmy się brać autografy od tej grupy bo już lada dzień będziemy stali w kilometrowej kolejce aby chociaż zbić z nimi piątkę.

Gorąco już teraz polecamy nowość od zespołu Wpada w ucho! Ps. Nam również bardzo się podoba 😉

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację