GłównaO Gwiazdach

Do kiedy zdalne nauczanie?! Artysta disco polo postanowił zabrać głos w tej sprawie.
Radio FTB

Nauczanie zdalne nigdy nie zastąpi nauczania stacjonarnego, dlatego podstawową troską okazał się dość szybki powrotu uczniów o szkoły. Zaznaczmy iż takowe uznanie powoduje wszelkiego rozwoju problemy m.in. związane z kontaktem z nauczycielem czy też ich bezpośrednią pracą. Łukasz Zieliński wokalista zespołu The Brothers, postanowił zabrać głos na swoim profilu społecznościowym jakim jest Instagram.

Ogromna ilość odbiorców była świadkiem bardzo wymownego zdjęcia z umieszczoną informacją.
Technologia co prawda poszła do przodu, jednakże nie jest to ułatwienie dla nauczycieli nauczać uczniów zdalnie.
Jest to wielkie wyzwanie dla wokalisty, który nie tylko jest świetnym muzykiem ale i również niezastąpionym nauczycielem muzyki. Z tego wszystkiego dla drobnego rozluźnienia ciężkiej pracy rodziców ze swoimi dziećmi podczas zdalnego nauczania artysta postanowił umieścić również humorystyczny wpis:

Na samo szczęście na Łukasza Zielińskiego artysty disco polo nie m rzeczy ie możliwych i w bardzo szybkim czasie potrafi z tego wybrnąć. Nie da się ukryć iż zdalne nauczanie muzycznego przedmiotu nie jest łatwe. Miejmy nadzieje iż uczniom, którzy są pod opieką Łukasza uda się przyswoich muzyczną wiedzę i kto wie, może z czasem będziemy mieli okazję podziwiać ich sukcesy.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację