Długo oczekiwana nowość od Claudi już dostępna! Utwór zbierze rzeszę fanów i stanie się hitem lata? Przekonaj się już teraz!Claudi (Klaudia Kołodziejczyk) artystka należąca do młodego pokolenia gwiazd discopolowych, dała poznać się słuchaczom dzięki takim utworom jak: Daj mi tę noc (2015 – debiut)”, Gorąco, Rozpal mnie.

Jej utwory cieszą się wśród słuchaczy pozytywnym odbiorem o czym może świadczyć milionowa liczba wyświetleń. Na kanale wytwórni Green Star, z którą jest związana pojawiła się właśnie długo wyczekiwana, taneczna propozycja pt. Całuj, którą po raz pierwszy artystka zaprezentowała podczas ubiegłorocznego festiwalu OFMT w Olsztynie, gdzie produkcja zyskała sympatię słuchaczy nie tylko na uroczystości, ale również przed ekranami telewizorów. W serwisie YouTube można znaleźć video z występu Claudi, a pod nim masę komentarzy z pozytywnymi opiniami, a także pytania o oficjalną wersję.

Claudi jednak nie pozwoliła nam by jej utwór poszedł w niepamięć i uraczyła nas bardzo ciepłym, uroczym, sympatycznym videoklipem. Na oficjalną wersję musieliśmy poczekać blisko rok, ale przez ten czas artystka pracowała nad wspaniałym teledyskiem. Efekty jej pracy są już dostępne dla wszystkich. Jesteśmy przekonani, że klip będzie wspaniałą rekompensatą za długi okres czekania.

W videoklipie pięknej wokalistce partnerują jej, również śliczne koleżanki a całość okraszona jest rytmiczną aranżacją, która od pierwszych chwil pobudza do tańca.

Utwór zdecydowanie ma predyspozycje by stać się hitem lata. Czy się tak stanie? Przekonaj się już teraz!


Komentarze