DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Zespół News, znany z takich hitów jak: „Wielki bal„, „Ale fajne nogi” czy „Laleczka” należy do wydawnictwa Green Star. Wytwórnia na łamach swoich mediów społecznościowych podzieliła się wiadomością, która z pewnością ucieszyła cały zespół.

Wytwórnia poinformowała, że stowarzyszenie ZPAV doceniło godziny ciężkiej pracy przyznając zespołowi News trzy, bardzo zasłużone nagrody tj. 2 x złota płyta za utwory: „Moja wybranka„, „Ale fajne nogi” oraz jedną platynową za „Laleczkę„. Po raz pierwszy, „Nogi” fani mogli usłyszeć w Ostródzie w 2017 roku podczas koncertu premier. Singiel bardzo przypadł słuchaczom do gustu, i niecierpliwie odliczali dni do oficjalnej premiery.

Dla takich chwil warto żyć 🥳🥂😎Dziękuję ❤❤❤

Opublikowany przez Zespół News Środa, 30 września 2020

Utwory te w serwisach YouTube cieszą ogromną popularnością, bowiem ich łączna suma wynosi 34 416 447 mln wyświetleń. Fani doceniają nie tylko styl, muzykę ale również pięknie zrealizowanie przez Stk Media teledyski.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy przypadek nagrodzenia artystów. Wcześniej docenione za swoją twórczość zostali docenieni m.in:

  • zespół Extazy (za utwory: „Zabujany„, „Noc taka czarna” oraz „W oczach niebo„)
  • Top Girls
  • Jorrgus
  • Milano

Łącznie przyznano aż 22 płyty.

Nagrody dla twórców to zasługa wszystkich wiernych fanów.

Zespół News obecnie pracuje nad nowością. Lider grupy postanowił zachować w tajemnicy fabułę utworu. Pewną informacją natomiast jest to, że będzie to bardzo taneczny i skoczny utwór.

W imieniu Redakcji przesyłamy ogromne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów nie tylko na polską, ale również światową skalę.