Disco polo po słowacku?! To możliwe za sprawą zespołu Rompey, który bawi się muzyką! Premiera „Škodička” już w sieci!


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Grupa Rompey, na czele której stoi Marcin Rąpała nie próżnuje. Od utworu „Wszystko będzie dobrze” z gościnnym udziałem Levelona minął zaledwie tydzień a zespół już zaprezentował swoją kolejną nowość. Tym razem w języku naszych południowych sąsiadów, czyli słowackim. Discopolo śpiewane w obcym języku i to przez polski zespół jest mało spotykaną rzeczą w tej branży. Na ten krok zdecydował się jednak Rompey.

Na oficjalnym kanale YouTube właśnie pojawił się szalony, napisany i zaśpiewany w języku słowackim utwór o tym, że każdy dobry chłopak ma w swoim garażu auto m-ki Skoda a jaka jest reakcja dziewczyn? – Odpowiedź znajdziecie w utworze.

„Škodička” to zwariowana propozycja, która z pewnością wywoła uśmiech na twarzy. Utwór napisany został pod aranż znany z piosenki „Tylko z Tobą„, jednak jak zapewnia lider zespołu jest to całkiem osobna, nowa produkcja.

„Škodička” od chłopaków z Rompey to wpadająca ucho bardzo sympatyczna produkcja. A Wy co myślicie? Czy powinni iść w tym kierunku i za granicą promować gatunek disco polo?

Posłuchajcie premiery już teraz.