Coco Boyss, debiutancki zespół wjeżdża na scenę disco z porządnym przytupem! Na kanale formacji na YouTube pojawiła się mocno klubowa propozycja równie z mocnym brzmieniem.

Utwór o dość kontrowersyjnym tytule Wóda, wóda, koks. Tytuł piosenki jest – jak się okazuje z życia wzięty. Wiadomo powszechnie, że na większości imprezach gości właśnie ten wysokoprocentowy trunek.

Debiutancka produkcja od Coco Boyss to – jak wcześniej wspomnieliśmy – klubowa, będąca na czasie propozycja. Od dnia premiery utwór zbiera sobie same pozytywne recenzje, wśród których fani doceniają wokal oraz klip. W teledysku stworzonym przez firmę Stykky Media występują nawet zwierzęta – inteligentne króliki, które liczą pieniążki oraz zebrę, która… a to już odpowiedź w videoklipie.

Imprezowy, debiutancki numer z pewnością podbije niejeden klubowy parkiet.

Fani są oczarowani pierwszą produkcją. Najbardziej prócz wokalu i klipu doceniają niski wokal oraz rewelacyjnie dobrany bit.

Chłopaki mają ogromny potencjał, który zdecydowanie w pełni wykorzystali w debiutanckim singlu. Jak obiecują, to dopiero początek i już niebawem pojawią się ponowne mocne brzmienia.

A Wam jak się podoba najnowsza, debiutancka produkcja?