Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Dawid Narożny zdradził swój sekret! Tego nie spodziewał się żaden fan!

Dawid Narożny zdradził swój sekret! Tego nie spodziewał się żaden fan!

Dawid Narożny znany jest fanom m.in z zespołu Piękni i Młodzi, który założył wraz z byłą już żoną Magdaleną. Kiedy, w wyniku awantury mającej miejsce z 1 na 2 stycznia ubiegłego roku, Dawid Narożny został zmuszony opuścić szeregi formacji PiM, utalentowany muzyk postanowił rozpocząć w swoim życiu zupełnie nowy rozdział, którym było rozpoczęcie kariery solowej.

Tak oto, w III kwartale 2020 roku pojawił się debiutancki, solowy singiel Dawida pt. „Nosiłem kwiaty Ci„, który od pierwszych chwil przypadł słuchaczom do gustu. Wśród fanów wywołała się niemała dyskusja, że piosenka jakoby odnosiła się do zaistniałej w życiu artysty życiowych zmian. Jednak mimo to, słuchacze zakochali się bez pamięci w tym utworze.

Jak się okazuje, Dawid Narożny zaskoczył wszystkim. W jednym z postów na social mediach oznajmił, że chciałby nauczyć się śpiewać na najwyższym poziomie.

„Człowiek się uczy całe życie i od jakiegoś czasu oprócz mojej sportowej pasji (nie pytajcie jaki sport) mam jeszcze zajawkę na to aby kształcić się wokalnie?? Jesteśmy na etapie ustawiania głosu i staramy się aby „wszystkie mieśnie krtani puściły”” – napisał na swoim Facebooku artysta.

W imieniu całej Redakcji życzymy wszystkiego dobrego i wysokich osiągnięć w karierze.