Dawid Narożny z nowym projektem? Były wokalista PiM zdradził interesujące informacje!


DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Początek roku 2020 dla zespołu Piękni i Młodzi nie okazał się szczęśliwy. Konflikt, który między nimi się rozwinął po zabawie sylwestrowej w Zakopanem sprawił, że w mediach wywołała się burza. W wyniku konfliktu Dawid Narożny został wyrzucony bez słowa z zespołu, a następnie zablokowany na mediach społecznościowych przez członków zespołu. O całym zajściu, jak i również oświadczeniach możecie poczytać na naszym serwisie:

Czytaj: https://mediadisco.pl/magdalena-narozna-wydala-oswiadczenie-w-sprawie-zajscia-jakie-mialo-miejsce-z-udzialem-jej-partnera/

Czytaj: https://mediadisco.pl/dawid-narozny-wydal-kolejne-oswiadczenie-po-klotni-ktora-wstrzasnela-fanami-zespolu-piekni-i-mlodzi/

Pomimo bólu, który na bank towarzyszy Dawidowi po stracie zespołu nie zamierza się poddawać, bo jak sam wspomniał w swoim jednym z postów: ” Uwielbiam swoją prace i kocham grać dla was.” (pis. oryg.) i jest to dla niego motorem napędowym.

Mimo napiętej sytuacji Dawid postanowił postawić wszystko na jedną kartę i zdradził zaskakującą wiadomość. Na swoim koncie instagramowym w tak zwanym „Insta Story” dał widzom możliwość zadawania pytań. Jedno z nich brzmiało: „Czy dalej będziesz dla nas śpiewał i występował solo?”, na co artysta odpowiedział, co? Zobaczcie sami:

Czy to oznacza, że Dawid powoła do życia nowy zespół czy zacznie karierę solową? My jesteśmy dumni, że nie utracił wiary w swoje pasje, wierzymy i życzymy mu jak najlepiej. By ponownie „stanął na nogi” i robił to co kocha. A Wy jak myślicie? Co szykuje dla nas Dawid?

Tymczasem zapraszamy na odsłuch utworu pt. „Niewiara”.