Dawid Narożny wraca do zespołu Piękni i Młodzi? Jest kolejne oświadczenie w tej sprawie!

Niedawno na łamach naszego portalu pisaliśmy o tym, że Dawid Narożny dał możliwość zadawania fanom pytań. Na jedno z nich odpowiedział: „Moje artystyczne plany poznacie niebawem”.

Czytaj: https://mediadisco.pl/dawid-narozny-z-nowym-projektem-byly-wokalista-pim-zdradzil-interesujace-informacje/

Kilka dni później, na swoim prywatnym profilu instagramowym, wydał nowe oświadczenie związane właśnie z przyszłością zespołu.

https://www.instagram.com/p/B7tbzomn2R5/

Dawid na swoim profilu pisze, że od samego początku tworzył zespół i mimo chwilowych nieporozumień będzie istniał dalej w składzie takim jakim zadebiutował na scenie. Innego zdania jest jednak była żona artysty, Magda, która zapewnia, że nie ma szans powrotu ex-męża do zespołu i bez jego istnienia formacja ma sens.

W rozmowie z Fakt24.pl wokalistka oświadczyła:

„Nie będę się wdawała w jakieś głupie pyskówki, głupie mniemania człowieka. My już nie wiemy, na co jeszcze czekać, do czego się posunie – mówi Narożna.- Nie ma opcji, by Dawid wrócił do zespołu. Teraz bez Dawida jest super, dobra atmosfera. Takiej atmosfery nie było jeszcze na długo przed zdarzeniem w Zakopanem”.

Jak myślicie, jaka jest prawda? Czy Dawid faktycznie raz na zawsze opuścił zespół czy jednak dojdzie do porozumienia i dalej będziemy mieli nowości od starej ekipy „Pięknych i Młodych”? Tego za pewne niedługo się dowiemy!

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację