Czy Etna podczas urlopu została zarażona koronawirusem?! Wokalistka zabrała gorący głos w sprawieGwiazda muzyki disco polo jak wspominaliśmy w świeżych informacjach spędza obecnie urlop w Tajlandii.
Joanna Kaczanowska działająca pod pseudonimem artystycznym Etna przebywa własnie w miejscu, do którego dotarł bardzo groźny wirus z Chin.
Wokalistka bez zastanowienia postanowiła przekazać oficjalnie oświadczenie dla fanów, aby delikatnie uspokoić ich niepokój.

Jak wszyscy doskonale wiemy, Etna to nie tylko wspaniała wokalistka z genialnymi stylizacjami ale prywatnie osoba, która uwielbia podróżować. Jednakże panika była na tyle wielka iż gwiazda muzyki disco polo musiała wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.
Mimo iż jej pobyt wypoczynkowy był bardzo blisko panującej epidemii wirusowej to wokalistka stawiła czoła zagrożeniu, jakie może spotkać samą artystkę wraz z rodziną.

Podróże czy te małe czy też duże poza kraje są niestety dla wszystkich w każdym to stopniu małym bądź większym zagrożeniem przy których trzeba być bardzo ostrożnym.
Natomiast Etna nie dała się zjeść napięciu strachu jaki pojawił się nie tylko w sieci ale i również w mediach nie pomijając ofiar tego paskudnego zarażenia.
Ogromny dystans, który posiada w sobie Joanna zrobił na fanach ogromne wrażenie.

Nikt nie spodziewał by się takiego odważnego a jednocześnie godnego podziwu oświadczenia w przypadku wokalistki. Wielkie optymistyczne podejście może posiadać sama Etna, jednakże to pesymista widzi ogromne trudności w każdej nadarzającej się okazji a optymista widzi wielką okazję w każdej trudności.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Prosicie mnie, abym odniosła się do śmiertelnej choroby, jaka panuje w Azji. Epicentrum koronawirusa jest Wuhan w Chinach. Co prawda, w Tajlandii zmarło już 8 osób na tę chorobę, ale nie widać tu żadnej paniki zarówno wśród Tajów jak i turystów. My nie oglądamy tu w Tajlandii tv , gdyż nie mając w domu, z wyboru, od 8 lat telewizora, najzwyczajniej nie mamy takiego nawyku. Informacji też nie czytamy, gdyż jesteśmy na urlopie 🤗 więc to Wy przekazaliście mi pierwsi tę informację. Cóż mogę powiedzieć? Nie usiądę i nie będę płakała na zaś. Nie należę do osób, które ubiegają fakty i myślą negatywnie o przyszłości, nie raz ściągając takową na siebie. Urlop w Tajlandii planowaliśmy od ponad pół roku. Ponadto niemal miesięczna wyprawa w 3 osoby na drugi koniec świata kosztowała niemałą kwotę. Nie będę siedziała i się zamartwiała. Pozostaje mi być dobrej myśli. Wystarczy, że 1,5 miesiąca temu, 2 dni przed wylotem do Izraela, musiałam odwołać swój udział w wycieczce z powodu bombardowań ze Strefy Gazy. Wszyscy czujemy się świetnie i mam nadzieję, że cali i zdrowi wrócimy do kraju 🤗 _________________________________________ #etnamusicofficial #etnawtajlandii #tajlandia #thailand #etnazwiedzaswiat #etnanawakacjach #holiday #day #daily #instacool #woman #likeforfollow #discopolo #instagram #koronawirus #kohkood #island #beach #swimmingsuit

Post udostępniony przez Etna (@etnamusicofficial)