Czadoman w Tańcu z Gwiazdami!

W 9. edycji programu gwiazdor disco polo pokaże, na co go stać. Nie będzie jednak śpiewał przebojów, które przyniosły mu popularność, lecz pokaże, jak się rusza. Czy Paweł Dudek, znany lepiej jako Czadoman, będzie tańczył jak szalony? Jakie jeszcze atuty pokaże ekscentryczny muzyk w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?


Autor takich hitów jak „Hey Hey Bawmy Się”, „Ruda tańczy jak szalona” czy „Bliźniaczki” dołączył do grona uczestników tanecznego show Telewizji POLSAT. Czadoman to kolejna znana postać, która będzie miała okazję wykazać się w foxtrocie, cza-czy czy walcu wiedeńskim. Przed popularnym muzykiem udział w programie potwierdzili: Jakub Kucner, Qczaj, Tamara Gonzalez Perea, Justyna Żyła i Joanna Mazur.

Paweł Dudek znany jest z żywiołowych występów w rytm muzyki disco polo oraz jako twórca przebojowych utworów, których publiczność domaga się na koncertach. – W sercu grają mi różne dźwięki. Staram się je połączyć, aby sprawić przyjemność słuchaczom, a tym samym samemu sobie. Nie nam, wykonawcom, oceniać siebie. Jeśli zainteresowanym to pasuje, to odbija się to na frekwencji podczas koncertów, na wyświetleniach teledysków w internecie lub wywiadach w telewizjach. „Ruda tańczy jak szalona” przekroczyła osiemdziesiąt milionów wyświetleń, a to dla mnie sygnał, że ludzie chcą słuchać takich piosenek – mówił w wywiadzie dla serwisu Discopolomusic.pl.

Jak poradzi sobie w rywalizacji o Kryształową Kulę? O tym będzie można się przekonać już na wiosnę, oglądając „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na antenie Telewizji POLSAT oraz w IPLA.TV.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Źródło: Polsat.pl

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację