Czadoman w kobiecej roli! Zobacz koniecznie jak wygląda gwiazdor disco polo w ciele kobiety!

Twoja twarz brzmi znajomo – polski program rozrywkowy emitowany na antenie telewizji Polsat od 8 marca 2014, oparty na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar, którego oryginał emitowany jest na kanale Antena 3. 

W wiosennej edycji programu pojawiła się prawdziwa gwiazda muzyki disco polo czyli Paweł Dudek znany wszystkim jako Czadoman.
Wsyscy fani byli ciekawi jak zaprezentuje się wokalista o wielkim głosie w zupełnie innych wcieleniach.

Na początek Paweł dostał postać z którą zna się osobiście a utwór bardzo dobrze zna i nie miał żadnych problemów aby zmierzyć się z pierwszym wyzwaniem.

Czadoman to człowiek o wielu talentach, swoim poczuciem humoru zaraża innych. W pierwszym odcinku programu jego zadaniem było wcielić się w postać  Adama „Asan” Asanov, wokalisty zespołu Piersi i zaśpiewać jeden z największych hitów zespołu pt: „Bałkanica”.

Z powodu wybuchu pandemii koronawirusa dalsza emisja programy „Twoja Twarz brzmi znajomo” została zawieszona.
Program wraz z nadchodzącą jesienią powrócił na antenę telewizji Polsat z nowymi odcinkami.
W nowym odcinku gwiazdor disco polo Czadoman wcielił się w kobiecą postać Danuty Rinn i wykonał jej największy przebój pt: „Gdzie Ci mężczyźni” Jak mu poszło? Poniżej udostępniamy materiał video z ostatniego odcinka programu.

Dla fanów Pawła – Czadomana informujemy iż w kolejnym odcinku gwiazdor wcieli się w rolę świetnego wokalisty Felicjana Andrzejczaka i zaśpiewa legendarny przebój pt: „Jolka, Jolka, pamiętasz…”