Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
O Gwiazdach Ważne

Czadoman i jego fenomenalny występ w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”! To co zrobił trzeba zobaczyć! (video)

Czadoman i jego fenomenalny występ w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”! To co zrobił trzeba zobaczyć! (video)

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Twoja twarz brzmi znajomo – polski program rozrywkowy emitowany na antenie telewizji Polsat od 8 marca 2014, oparty na hiszpańskim formacie Your Face Sounds Familiar, którego oryginał emitowany jest na kanale Antena 3. 

W wiosennej edycji programu pojawiła się prawdziwa gwiazda muzyki disco polo czyli Paweł Dudek znany wszystkim jako Czadoman.
Wsyscy fani byli ciekawi jak zaprezentuje się wokalista o wielkim głosie w zupełnie innych wcieleniach.

Na początek Paweł dostał postać z którą zna się osobiście a utwór bardzo dobrze zna i nie miał żadnych problemów aby zmierzyć się z pierwszym wyzwaniem.

Czadoman to człowiek o wielu talentach, swoim poczuciem humoru zaraża innych. W pierwszym odcinku programu jego zadaniem było wcielić się w postać  Adama „Asan” Asanov, wokalisty zespołu Piersi i zaśpiewać jeden z największych hitów zespołu pt: „Bałkanica”.

Na łamach naszego portalu udostępniamy nagranie video z występu Pawła. Tego co zrobił podczas swojego występu nie da się opisać słowami! To trzeba zobaczyć!