Cygańskie klimaty za sprawą długo wyczekiwanej nowości od NieOkiemZnanych. Czy „Roma” podbije YouTube?
DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Na początku miesiąca na łamach naszego portalu informowaliśmy, że znamy tytuł najnowszej produkcji od zespołu NieOkiemZnani. W niedzielę, 1 marca, NieOkiemZnani pojawili się w Palikijach Drugich pod Lublinem, gdzie kręcili videoklip. Do współpracy zaprosili Teatr Bohema, Fight Gym, byłego prowadzącego program Impreza na maxaDJ Sebi’ego oraz naszego redakcyjnego kolegę, Krzyśka (dostarczył nam także zdjęcia z planu – kliknij tutaj ).

Roma to zupełnie inny klimat niż poprzednie produkcje zespołu. W videoklipie dużo się dzieje, więc warto skupić szczególną uwagę oglądając go. W teledysku po raz pierwszy w historii zespołu można zobaczyć złote maski kojarzące się właśnie z Cyganami.

Na uwagę, oprócz klipu, zasługuje również bardzo chwytliwa linia melodyczna oraz tekst, który
z łatwością na pewno każdemu uda się zapamiętać. „Roma” idealnie sprawdzi się na uroczystościach rodzinnych, weselnych czy okolicznościowych nie tylko podczas organizowanych tam zadań dla uczestników ale i do tańca.

Grupa zaistniała na rynku disco 30 kwietnia wydając utwór Urlop na żądanie , który na dzień dzisiejszy ma grubo ponad 2,5 mln wyświetleń. Jak myślicie, że Roma przebije debiutancki singiel a chłopaki zyskają miliony? Piszcie 🙂