Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    ZGODA
Premiery Ważne

Cudowny utwór dla każdej młodej pary! FREESTYLE – Od dziś na wieki (Nasz pierwszy taniec)

Cudowny utwór dla każdej młodej pary! FREESTYLE – Od dziś na wieki (Nasz pierwszy taniec)

DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Grupa FREESTYLE powstała w 2014 roku w Siedlcach w województwie mazowieckim. Założycielem, liderem i wokalistą formacji jest Grzegorz Tchórzewski, który na co dzień jest muzykiem djem i producentem .

Freestyle to szalone chłopaki ,nieprzewidywalni którzy potrafią cały czas zaskakiwać muzycznie oraz wizerunkowo. Formacja wprowadza dużo świeżych dźwięków w swoje taneczne utwory jednak zespół lubi czasem korzystać z klasycznych dźwięków muzyki Dance.

Oprócz Grzegorza, zespół tworzą tancerze z sekcji taneczno – akrobatycznej Breakdance, co daje mieszankę wybuchową na scenie.

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy premierę wyjątkowego utworu który znacznie różni się od innych do których przyzwyczaiła nas grupa Freestyle.
Utwór nieco bardziej spokojny i bardzo romantyczny stworzony specjalnie dla „Pierwszy Taniec„.

Piosenka powstała z inicjatywy przyjaciół (Magda i Mariusz W.) i fanów grupy muzycznej Freestyle . W teledysku wystąpili Klaudia i Radek (którzy mieli piękne wesele) 🙂 Bardzo serdecznie chcemy podziękować za pomoc w realizacji teledysku wszystkim którzy przyczynili się do powstania Video-klipu. Pisze zespół Freestyle!

Warto wspomnieć że muzykę oraz słowa napisał Krzysztof Tatarczuk znany wokalista zespołu Hi-Fi, Dobryje Grajki oraz aktor w wielu teledyskach disco polo. Za aranżację odpowiada świetny producent Bartosz J. Muciuś który niewątpliwie ma głowę do tego co robi!