GłównaPremiery

Coco Boyss uwalnia bestię! Premiera ”Rolex, Rolex, Flex” rozniesie system! Posłuchaj już teraz!
Radio FTB

Zespół Coco Boyss dał się poznać fanom w wakacje b.r. wydając utwór o kontrowersyjnym tytule Wóda, wóda, koks.

Produkt spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Jak sami zapowiedzieli podczas premiery debiutanckiego kawałka zaczyna z wysokiego C i nie zamierza zwalniać tempa. Jak obiecali, tak zrobili.

Tydzień temu grupa przedstawiła swoją nową propozycję. Za najnowszy teledysk zespołu odpowiedzialna jest ponownie firma Stykky Media. Praca na planie klipu trwała trzy dni zdjęciowe, ale efekt jest przedni. Bardzo ciekawie zrealizowany teledysk, w którym rolę dostał nawet tygrys.

Nową propozycją pt. ”Rolex, rolex, flex” Coco Boyss ponownie wraca w klubowe klimaty. Choć obecna sytuacja sprawia, że wszyscy tęsknimy za imprezami, to chłopaki z zespołu postanowili grubo się zabawić, co z pewnością pozwoliło wyrwać się z otaczającej nas rzeczywistości.

Jak powszechnie wiadomo wyrażenia „flex” czy „rolex” używane jest głównie przez młodzież. Oba słowa kojarzą się z bogatością. W stworzonym przez rzeszowską firmę teledysku ta bogatość została przedstawiona w dość ciekawy sposób: mamy samolot, kasyno a nawet… znalazła się rola również dla tygrysa!

Od premiery utworu minął tydzień. Produkcja cały czas cieszy się zainteresowaniem. Drugi singiel został już wyświetlony ponad 70 tysięcy razy a wśród komentarzy ciężko znaleźć negatywną opinię.

Fani są zaskoczeni nie tylko wokalem, ale również teledyskiem, który w świecie disco polo rzadko jest spotykany. Już przy debiutanckiej produkcji chłopaki udowodnili, że mają w sobie bestię, którą jak wypuści się na wolność to narozrabia. Wydając utwór „Rolex, rolex, flex” właśnie wypuścili ją na wolność, dzięki czemu otrzymaliśmy bardzo fajny kawałek.

Zobacz też

Back to top button


pobierz aplikację