Radio Internetowe Disco Polo

teledysk tygodnia(3 głosów, Średnia: 5,00 na 5)

Taki duet nie trafia się zbyt często w muzyce disco polo.
Zespół został założony w 2014 r. w Sokołowie Podlaskim przez wokalistę, lidera zespołu Jarosława Nowotniaka, który na początku działalności prowadził karierę solową. Wystąpił w programie talent show (Disco Star), w którym walczył, aż do ćwierćfinału. W roku 2015 do zespołu dołączyła Paulina Woźniak którą świat muzyki tanecznej pokochał niemal od razu!

Łukasz Rosiński, urodzony 3 kwietnia 1992 roku w Ząbkach koło Warszawy. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął od wczesnych lat przedszkolnych. Kilka lat nauki gry na keyboardzie zaowocowało wygranymi w ogólnopolskich konkursach muzyki elektronicznej. Z gry na keyboardzie zrodziła się pasja Łukasza do realizacji i inżynierii dźwięku.
Łukasz również brał udział w programie talent show (Disco Star).
Kto przecież nie zna utworu „A Ty bądź„?

Dziś na łamach naszego portalu prezentujemy obydwa zespoły w świetnym, dynamicznym połączeniu!
Ten utwór jest bardzo wyjątkowy dla całej ekipy która ciężko pracowała aby dziś grono fanów muzyki disco polo mogło fascynować się duetem EnJoy i Luka Rosi.
Słowa utworu wspólnie napisali: Róża Winiecka, Paulina Woźniak, Jarosław Nowotniak, Marcin Załęski, Marcin Miller lider zespołu Boys!

Za muzykę odpowiadają: Michał Winiecki doskonale znany z hitów zespołu Bayera , Paulina Woźniak, Jarosław Nowotniak, Marcin Załęski, Marcin Miller.
Całość w piękny obrazek w jeszcze lepszej jakości połączyła firma „Allinteractive films


Komentarze