NieOkiemZnani to boysband, który zadebiutował na scenie disco w kwietniu ub. r. utworem „Urlop na żądanie”, który na obecną chwilę ma już ponad 2,6 mln wyświetleń.

Chłopaki, ostatnim utworem pt. „Roma” pokazali, że uwielbiają eksperymentować z muzyką. W ramach popularnej akcji mającej na celu wspieranie lekarzy w walce z koronawirusem, NieOkiemZnani zaprezentowali swój 16-wersowy utwór pt. „2020 Skandal”.

Po raz kolejny zespół udowadnia, że eksperymentowanie z muzyką idzie z nimi w parze. Utwór powstał „przez zabawę”, ale mimo to fanom przypadł bardzo do gustu. Niektórzy z nich chcieliby usłyszeć inne kawałki w takim stylu.

2020 Skandal” nagrany w ramach akcji #hot16challenge2 wpada w ucho od po jednorazowym odsłuchaniu, a to za sprawą ciekawej linii melodycznej oraz rytmicznej – jak na hip-hop/rap – aranżacji.

Specjalnie dla naszego portalu chłopaki zdradzili, kiedy można oczekiwać od nich kolejnej produkcji wydanej na łamach wytwórni Lemon Records.

Nasze plany na przyszłość są szerokie. Póki co nowy utwór planujemy na październik.” – zdradził nam boysband w prywatnej wiadomości.

Ponadto – jak dowiedział się nasz portal – chłopaki mają nagrane już dwa utwory: jeden z nich to latynoskie rytmy w stylu „Despacito”, drugi zaś to imprezowy utwór z klubowym brzmieniem. Premiery utworów owiane są wielką tajemnicą.

My, jak i również fani zespołu, mieliśmy okazję usłyszeć już oba utwory na koncertach. Możemy zapewnić, że jest na co czekać.

W oczekiwaniu na październikową nowość zapraszamy do odsłuchu najnowszej produkcji pt. „2020 Skandal”. My jesteśmy pod wielkim wrażeniem.

Co myślicie o utworze wydanym w ramach akcji? Czekacie na październikową nowość?