DiscoFm.pl - Radio Disco Polo

Na początku lipca b.r. grupa Menelaos zaskoczyła nas swoją „Przekozacką” nowością, która skradła wakacyjne chillouty. Po premierze jeszcze nie do końca opadł kurz, a formacja zaprezentowała światu swoją najnowszą, jesienną produkcję. Tym razem w nieco gangsterskim klimacie.

Najnowsza produkcja pt. „Diamenty” to utwór, który na głośnikach w przeciągu godziny zagości wielokrotnie. Chłopaki ponownie pokazali, że potrafią zaskoczyć pod względem muzycznym jak i filmowym. I to tak że każdy fan będzie w szoku.

Teledysk do utworu Diamenty” opowiada historię szalonej, zakochanej pary. Paweł (Dj Posejdon) oraz Kinga wiodą normalne i przykładne życie. Nocą zamieniają się w gangsterski duet, który niczym demony we mgle planują różne, niebezpieczne akcje. Swoim podrasowanym Polonezem z nieziemską mocą pod maską, podróżują w blasku gwiazd w celu zdobywania kolejnych łupów. W swojej tajnej kryjówce, zawsze liczą zyski. Niepozorny Paweł, zawsze miły i uśmiechnięty oraz urocza Kinga to naprawdę niezły duecik, który jeszcze nie raz podczas seansu zaskoczy Was swoją kreatywnością„. – pisze pod klipem zespół.

Niecny plan, walizka przysłowiowej kapuchy, fura, kobieta oraz nowoczesna technologia brzmi znajomo, prawda? Chłopaki po połączeniu sił z Ultimate Media stworzyli historię niczym z prawdziwego filmu akcji, w którym głównym motywem przewodnim są gangsterskie porachunki.

Na uwagę zasługuje nie tylko sam utwór, ale również klip, w którym bohaterowie swoim ubiorem przypominają gangsterów z prawdziwego zdarzenia. Ze zwykłego, zwyczajnego teledysku otrzymaliśmy zacny film akcji trzymający w napięciu od samego początku do końca. Po rozpoczęciu seansu jest się niezmiernie ciekawym jak zostanie zakończona przedstawiona historia . Klip z pewnością mógłby być wyświetlany na wielkim lub szklanym ekranie jako zwiastun naprawdę godnego uwagi i zacnego filmu sensacyjnego.

Utwór idealnie pasuje na nocne, szalone przejażdżki autem po mieście czy spokojną prywatną imprezę. Ta taneczna propozycja z pewnością spodoba się miłośnikom dobrej muzyki, szybkich aut i gangsterskiego klimatu.

Podsumowując: „Diamenty” to kolejny utwór z klasą przygotowany przez formację Menelaos. Fani są niezwykle zaskoczeni pomysłowością klipu, fajnego, prostego tekstu okraszonego idealnie pasującym do historii beatem. Uwagę przyciąga także miniatura teledysku. Nie sposób nie kliknąć przycisku „Play” i zapoznać się z tą nowością

Za dystrybucję utworu odpowiada wydawnictwo muzyczne Folk.

Na łamach naszego portalu zachęcamy do wciśnięcia „Play” i zapoznania się z tą niezwykle, ciekawą, lekko kryminalną historią.