Celebrycka wojna nie ma końca?! Michał Wiśniewski uderza w lidera Bayer Full…

Pomocna dłoń, jaka została wyciągnięta dla branży muzycznej w formie dotacji z Funduszu Wsparcia Kultury została dziwnym trafem szybko wstrzymana…

Z wielkim bólem patrzy się na wielki odstrzał beneficjentów, którzy chcieli skorzystać z dotacji pomagającej im odbić się od ciężkiego momentu – jaki pojawił się za sprawą pandemii.
Mimo iż wokaliści tuż po wycieku informacji o możliwości składania wniosków o takowe wsparcie stali się w ułamku sekundy swoich kolegów z branży traktowani mało sympatycznie.
W stronę wielu największych gwiazd nie tylko muzyki tanecznej pojawiło się sporo obelg, jednocześnie wrogiego nastawienia do swoich kolegów z branży.

Media społecznościowe w żaden sposób nie przestają milczeć, toczy się wielkie starcie pomiędzy Michałem Wiśniewskim a liderem zespołu Bayer Full.

Wszyscy możemy być świadkami tego okropnego momentu. Jednakże spora ilość odbiorców postanowiła się podzielić przy czym stoją murem za cesarzem muzyki disco polo.
Ze strony Michała Wiśniewskiego nie jest to pierwszy cios w stronę Sławomira Świerzyńskiego lidera legendarnego zespołu Bayer Full.
Tego typu kroki były już niestety wielokrotnie powtarzane, jednakże w obecnej sytuacji trzeba przyznać iż wymyka się to spod kontroli.
Ta burza, która trwa już od listopada 2020 roku, nic niestety nie zapisuje się by szybko została uspokojona.
Sporo zespołów ucierpiało w czasie pandemii przy których doszło do rozłamu, natomiast część z nich woli toczyć medialną wojnę na którą patrzą fani kultury muzycznej.

Okropne słowa padły w stronę cesarza disco polo jakim jest Sławomir Świerzyński – Michała Wiśniewskiego poniosły emocje!

Wszystko zaczęło się od mało sympatycznej sytuacji gdzie to Sławomir Świerzyński zabrał głos podczas gościnności na antenie „Polsat News” używając słów: „Niewiele osób pamięta zespół Kult i nikt nie chce kupować płyt tego zespołu„.
Po tej sytuacji wszystkie portale medialne oraz social media zawrzały z wielkiej złości.
Długo nie trzeba było czekać tuż później w tym samej stacji miał okazję gościć Michał Wiśniewski i uderzyć w artystę disco polo:

„Piotrze, to chodzi o to że facet – który nazywa się cesarzem disco polo który mógłby Marcinowi Millerowi buty lizać przychodzi i mówi, że w szpitalu potrzebna jest jego muzyka. Pacjent rzeczywiście jak włączył jego muzykę, może jedynie wstać i ją wyłączyć. Właśnie to robi złą robotę”. cyt. „Fakt”

Tego typu słowa padające ze strony Michała Wiśniewskiego ponownie uruchomiły wszystkich fanów muzyki tanecznej.
Niestety z przykrością trzeba przyznać co widać gołym okiem śledząc profil Michała Wiśniewskiego gdyż to nie pierwszy raz kiedy to obrazy oraz najróżniejsze oskarżenia padają w stronę Sławomira Świerzyńskiego lidera Bayer Full. Kultura muzyki jest tak wielka, iż spory jakie występują są na ogół normalne.
Wierząc iż sytuacja pomimo artystami, również pewnego dnia ujrzy światło dzienne i nabierze wielu barw.
Po każdej burzy zawsze wychodzi słońce, możliwe że tak też będzie w przypadku artystów.

Disco Polo

Radio FTB

Disco Polo

Disco Polo

Disco Polo

Back to top button


pobierz aplikację